حفظ هویت حزبی و تعامل با شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب و شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان

نشست فصلی شورای مرکزی و روسای استان ها، دفاتر، کمیته ها و شاخه های حزب اعتماد ملی، روز جمعه، ۱۳۹۵/۸/۲۱با حضور اکثریت اعضای شورای مرکزی و دیگر مدعوین برگزار شد.

اعتماد نو: قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی در ابتدای این نشست، حضور مغتنم حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی در راس این حزب، پای بندی به آرمان های امام راحل، حضور نیروهای ارزشمند و شناخته شده در سطوح ستادی و استانی با سوابق مدیریتی، اجرایی و پارلمانی و دفاتر استانی سراسری را از ویژگی های مهم حزب اعتماد ملی برشمرد.
حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا در ادامه با اشاره به سوابق ارزشمند حزب اعتماد ملی و رهبران آن در راه اندازی جنبش اصلاحات و تلاش برای همگرایی اصولی و دموکراتیک و مبتنی بر قواعد تحزب گفت:
حزب اعتماد ملی همواره کوشیده است که در طی مسیر جنبش اصلاحات و انتخابات های گوناگون با همه اصلاح طلبان تعامل اصولی و دموکراتیک داشته باشد.
قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی در ادامه با تاکید بر ضرورت حرکت بر مبنای تحزب و تحکیم مبانی جامعه مدنی گفت:
ما باید بر اساس خاستگاه جنبش اصلاحات که تحزب را از ارکان مهم دموکراسی می داند و تقویت جامعه مدنی که در دوران اصلاحات به مردم وعده داده ایم عمل کنبم و با محوریت احزاب به سوی وحدت و همگرایی هر چه بیشتر اصلاح طلبان حرکت کنیم.
براساس این گزارش، مهم ترین محور مورد بحث این نشست، “حفظ هویت حزبی و تعامل با شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب و شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان” بود که به اتفاق آرا مورد تصویب قرار گرفت.
همچنین درخصوص نحوه تعامل با شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب و شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، کمیته ۷ نفره ای به ریاست حجت الاسلام والمسلمین منتجب نیا، قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی، شامل اعضایی از شورای مرکزی و نماینده استان ها تشکیل شد تا در خصوص نحوه تعامل با مجموعه اصلاح طلبان، فعالیت کند.این منتخبین عبارتند از آقایان الیاس حضرتی , محمد جواد حق شناس ,اسماعیل گرامی مقدم , ابراهیم امینی , رحیم ابوالحسنی و مصطفی سواد کوهی.

دیدار سخنگوی وزارت خارجه با استاندار، امام جمعه تبریز و دانشجویان عضو جامعه اسلامی
هم اکنون بخوانید

منبع: سایت اعتمادملی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا